Тейлор Свіфт вперше прокоментувала свій новий роман

Фото: Getty Images Тейлор Свіфт та Тревіс Келсі

Про відносини артистки із зіркою NFL Тревісом Келсі стало відомо восени 2023 року. Раніше вона зустрічалась з музикантом Метті Хілі.

Американська співачка Тейлор Свіфт розповіла про свій роман з футболістом Тревісом Келсом. Про це повідомляє Time.

Зірка розповіла, що все почалося з того, що футболіст згадав про неї у своєму подкасті New Heights. Там він розповів, що зробив браслет дружби зі своїм номером телефону і хотів особисто вручити його співачці під час туру Missouri Eras Tour, але не зміг цього зробити.

Тож після цього вони вийшли на зв’язок і почали проводити час разом.

Як зазначила співачка, у них був значний проміжок часу, про який ніхто не знав, і так вони змогли краще пізнати один одного. Тож коли у вересні Тейлор прийшла на гру Kansas City Chiefs, вони вже були парою.

«Я думаю, що деякі люди думають, що бачили наше перше побачення під час цієї гри? Ми ніколи не були б настільки психічними, щоб так важко почати перше побачення. Коли ви говорите, що стосунки публічні, це означає, що я буду бачити, як він робить те, що йому подобається, ми показуємося одне одному, інші люди поруч, і нам байдуже. Навпаки, ви повинні докласти величезних зусиль, щоб переконатися, що ніхто не дізнається, що ви з кимось зустрічаєтеся. І ми просто пишаємося одне одним», — додала Тейлор.

Раніше повідомлялося, що співачку Тейлор Свіфт помітили на побаченні з новим бойфрендом.

Журнал Time назвав Людиною року Тейлор Свіфт

Джерело