Тариф на світло в Україні буде диференційованим, — заступник міністра енергетики — Події

Тариф на світло в Україні буде диференційованим, - заступник міністра енергетики - Події

Фото: t.me/Укрэнерго

Тариф на електроенергію в Україні буде диференційованим. Офіційно рішення буде ухвалено до кінця тижня, розповіла заступник міністра енергетики Світлана Грінчук в ефірі телемарафону.

— Довго тривали розрахунки, і в уряді ще точаться дискусії, але до кінця тижня рішення про підвищення тарифів буде ухвалено, — сказала Грінчук. – Тариф буде диференційованим. Це означає, що до якогось рівня споживачі платитимуть за старою ціною, а за перевищення – встановлюватимуться нова ціна за електроенергію. Ми сподіваємося, що це спонукатиме не просто економне, а розумне споживання.

Раніше низка ЗМІ з посиланням на свої джерела повідомили, що з 1 червня формулу оплати населенням послуги за електроенергію буде змінено і тариф при споживанні понад 100 кВт зросте на 80%. Рішення Кабміну з цього питання планується ухвалити 30 травня.

15 травня заступник міністра енергетики України Світлана Грінчук заявив, що зараз ситуація в енергосистемі дуже складна і, швидше за все, тарифи доведеться підвищити. Однак остаточного рішення ще не ухвалено. При цьому у Міністерстві енергетики України не виключили, що тарифи на електроенергію буде підвищено. На такий крок доведеться вдатися до масованих атак росіян на українські енергооб’єкти.
Джерело