Суд взяв під варту посадовця Одеського ТЦК, який заробив $1 млн на ухилянтах — Події

Суд взяв під варту посадовця Одеського ТЦК, який заробив $1 млн на ухилянтах - Події

Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід посадовцю Приморського районного ТЦК та СП, який заробив на тому, що допоміг 138 чоловікам уникнути мобілізації. Про це повідомили у пресслужбі суду.

— За версією слідства, військовослужбовець Приморського РТЦК та СП в м. Одесі, маючи право доступу до системи «Оберіг», протиправно забезпечив несанкціоноване внесення змін в облікових картках 138 військовозобов’язаних осіб. Таким чином, розглянувши клопотання правоохоронців, слідчий суддя задовольнив його. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Розмір застави становить 242 240 гривень, — йдеться у повідомленні.

На час розгляду клопотання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваний не був затриманий. Ухвала слідчого судді не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку.

В Одесі посадовець Приморського РТЦК та СП Одеси організував масштабну схему заробітку на чоловіках-ухилянтах. Як повідомляє ДБР, він зробив «непридатними для служби» 138 військовозобов’язаних, вносячи необхідні зміни у систему «Оберіг». 23 травня у військовозобов’язаного, який перебував в одному з ТЦК у Закарпатській області і, за висновками ВЛК, був придатним до служби, різко погіршилося самопочуття. Йому надали домедичну допомогу та викликали бригаду швидкої, яка після приїзду констатувала смерть.
Джерело