Суд відпустив на волю стоматолога з Рівного, яка била дітей — Події

Суд відпустив на волю стоматолога з Рівного, яка била дітей - Події

Фото: Facebook

Рівненський міський суд ухвалив рішення про закриття кримінальної справи проти стоматолога Інни Кравчук, яка била своїх пацієнтів-дітей. Причину рішення суд зазначив — закінчення термінів давності. Постанова опублікована у Єдиному судовому реєстрі.

У ході судового засідання було встановлено чотири епізоди, в яких обвинувачена застосовувала фізичну силу до маленьких пацієнтів. Йдеться про випадки, що сталися у 2020 та 2021 роках.

— У кількох випадках обвинувачена застосовувала фізичну силу до пацієнтів, а одного разу завдала легких тілесних ушкоджень дитині, стиснувши шию та щипаючи плечі, через що у неї з’явилися крововиливи, — йдеться у документі.

Як зазначено у судовому рішенні, адвокат стоматолога просив суд закрити кримінальну справу проти Кравчука після закінчення термінів давності. Потерпіла сторона та прокурор це клопотання підтримали. В результаті суд ухвалив рішення про закриття провадження, звільнивши стоматолога від кримінальної відповідальності.

Що сталося?

У лютому 2021 року у мережі оприлюднили відео з камер спостережень в одній із стоматологічних клінік Житомира. На записах було видно, як лікар Інна Кравчук б’є хлопчика головою об крісло, а дівчинку трясе за плечі, душить і розмахує голкою. Після розповсюдження відео вибухнув скандал. Тоді правоохоронці порушили проти Кравчука п’ять кримінальних справ, але свою провину лікарка так і не визнала.

Джерело