Суркіс: Шовковський добре робить свою справу

Фото: ФК Динамо Киев Суркіс більше не хоче згадувати Луческу

Президент київського Динамо прокоментував останні матчі команди під керівництвом нового наставника.

Ігор Суркіс вже не хоче згадувати колишнього тренера Динамо Мірчу Луческу. Про це президент київському клубу заявив у коментарі NV. За його словами, новий виконуючий обов’язки добре робить свою справу, грамотно побудувавши гру команди.

– Олександр Шовковський після Мірчі Луческу перемагає. Кривбас обіграли всуху, зараз також перемога без пропущених м’ячів.

– Вони повинні кожну гру так грати. Самовіддача має бути на першому місці. Не забувайте, що у нас багато травмованих футболістів: Шапаренко, Ярмоленко, Попов, і у Ваната є ушкодження. Це все позначається на грі. А Шовковський добре робить свою справу, він молодець. Він повинен разом з командою прогресувати, що він і робить. У нього дуже грамотно побудована гра.

– У минулому сезону в Олександра Шовковського був такий пробний період на посаді виконуючого обов’язків головного тренера, коли Мірча Луческу лікувався.

– Нащо нам згадувати те, що було? Що Мірча був у лікарні, а Шовковський виконував обов’язки головного тренера? Це вже минуле. Зараз він теж виконує обов’язки головного тренера. Будемо дивитися, як команда буде грати, прогресувати, і вже тоді будемо вирішувати щось.

Нагадаємо, Динамо раніше обіграло львівський Рух у 15 турі УПЛ.

 

Джерело