Сучасні матеріали, стильні форми: продукцію українського виробника з Ужгородщини визнали на високому рівні в Італії

 

MG GROUP — український виробник світильників та аксесуарів для ванної кімнати та дому з виробничими потужностями в с. Оноківці Закарпатської області. За сприяння Посольства України в Італії та програми підтримки експортерів «NAZOVNI” взяв участь у наймасштабнішій світовій виставці дизайну для сфери гостинності SIA HOSPITALITY DESIGN у м. Ріміні Італія.

На цій виставці, де конкуренція завжди висока, MG GROUP продемонструвала  свій вишуканий дизайн та високоякісні вироби, які зараз стають справжнім скарбом для професіоналів галузі. Світильники та аксесуари виробництва ТОВ ЕМ ДЖІ ГРУП виготовлені з найсучасніших матеріалів і мають стильні, сучасні форми. Вони створюють неповторний образ кожного інтер'єру та підкреслюють його естетичний потенціал.

Компанія, яка швидко розвивається і завжди дбає про задоволення потреб своїх клієнтів, підкреслила свою готовність боротися за місце серед найкращих у світі. Високі оцінки якості, унікальності та практичності виробів продукції компанії MG GROUP відвідувачами стенду стали тому підтвердженням.

Інноваційний дизайн, сучасні технологічні рішення, естетичні та практичність виробів, індивідуальний підхід який враховує побажання та потреби кожного замовника та втілює їх в життя дає можливість бути конкурентоспроможними та бути частиною глобальної спільноти світових виробників

Продовжуємо працювати та робити так, що продукції “Made in Ukraine” ставало більше на полицях по всьому світу!

 

Джерело