Стало відомо, скільки Ф’юрі знадобиться часу на відновлення після травми

Фото: Getty Images Тайсон Ф’юрі не зможе спарингувати найближчий місяць

Відомий британський тренер Домінік Інгл розповів терміни повернення чемпіона за версією WBC в ринг.

Тайсон Ф’юрі зможе повернутися в ринг і нормально боксувати з Олександром Усиком за 12 тижнів. За словами відомого британського тренера Домініка Інгла — це мінімальний термін для відновлення від розсічення брови.

Він також зауважив, що чемпіон світу за версією WBC має увесь цей час не припиняти тренування і підготовку до поєдинку.

«Якщо Тайсон продовжить свої тренування, це буде для нього корисно. Принаймні, думаю, що йому потрібно два тижні, щоб розсічення закрилося і два тижні, щоб воно загоїлося як слід. У цей час він не може спарингувати. Скажімо, чотири тижні.

Потім, скажімо, він спарингуватиме чотири тижні. Це вісім тижнів. Але він не робитиме чотири тижні тренувань, чотири тижні спарингів, а потім бій. Реалістичніше — він не повинен виходити в ринг протягом наступних 12 тижнів. Я б сказав, що це найбільш рання дата, в яку він може повернутися в ринг. Якщо Тайсон вийде раніше і отримає розсічення, як у бою з Валліном — це миттєве невигідне становище. Має бути мінімум 12 тижнів», — сказав Інгл у коментарі Boxing King Media.

Нагадаємо, бій Усика і Ф’юрі мав відбутися 17 лютого, утім його було відкладено через розсічення, яке британець отримав у спарингу. Тепер поєдинок призначено на 18 травня в Саудівській Аравії.

Раніше ексчемпіон світу заявив, що Ф’юрі могли «домалювати» травму.

 

Джерело