Стало відомо, коли Чарльз III відновить виконання королівських обов’язків

Фото: instagram.com/hmkingcharlesiii Монарх не буде виконувати королівські обов’язки протягом місяця, оскільки він відновлюється після операції

У 75-річного монарха діагностували доброякісну пухлину 17 січня під час перебування в Біркхоллі, після того, як він пройшов обстеження.

Чарльз III не братиме участі в жодних королівських заходах протягом місяця, поки він відновлюватиметься після операції на простаті. Про це повідомляє Daily Mail.

75-річний король Великої Британії провів другу ніч у лондонській клініці, відновлюючись після операції, яку він переніс у п’ятницю. Але після виписки він зможе займатися державними справами.

Невідомо, як довго Чарльз пробуде в лікарні, але припускають, що він може залишитися там до кінця вихідних. До того ж, королева Камілла була помічена усміхненою, коли відвідувала свого чоловіка. Крім того, раніше вона говорила, що король почувається добре після операції.

Перед процедурою король навідав принцесу Уельську після операції на черевній порожнині.

«Його Величність хотів би подякувати всім, хто надсилав свої добрі побажання протягом останнього тижня, і радий дізнатися, що його діагноз позитивно впливає на обізнаність громадськості», — йдеться в офіційному повідомлення представників королівської родини.

Раніше повідомлялося, що у Букінгемському палаці спростували чутки про онкологію Кейт Міддлтон.

Чарльзу III знадобилася медична допомога через збільшення простати

Джерело