Стали відомі висновки розслідування смерті Меттью Перрі

Фото: instagram.com/mattyperry4 Поліція вийшла на слід підпільної наркоторгівлі

Звинувачення в ненавмисному вбивстві можуть призвести до вироку і засудженню до п’яти років за ґратами, але без звинувачень у вбивстві, оскільки Перрі сам прийняв кетамін.

Поліція Лос-Анджелеса, яка розслідує смерть Меттью Перрі, вийшла на слід підпільної наркоторгівлі в Голлівуді, повідомляє Page Six.

Незабаром планується прес-конференція, де оголосять можливі звинувачення.

Поліція допитала колишню дружину Чарлі Шина, Брук Мюллер, через її дружбу з Перрі. Також серед підозрюваних є інша жінка — акторка категорії В, яка багато років була близька з Перрі. Вони разом з’являлися на екрані та фотографувалися в кабінеті лікаря, який призначає кетамін.

Інсайдер повідомив, що доступ до телефону цієї жінки може виявити викриваючу інформацію у текстових повідомленнях.

Колишня агентка ЦРУ та ФБР Трейсі Волдер зазначила, що звинувачення можуть бути висунуті кільком особам, оскільки йдеться про мережу наркоторгівлі, яка займалася незаконним надсиланням рецептурних ліків поштою – федеральним злочином.

«Питання полягає у намірі. Вони, очевидно, знали, що робили неправильно [торгуючи наркотиками]. Однак чи знали вони, що продаючи це, вони вб’ють його (Перрі)?», — додала Волдер.

Раніше повідомлялося, що правоохоронці запідозрили, що до смерті зірки серіалу Друзі Метью Перрі могла бути причетна його знаменита подруга. 

Стало відомо, у скільки оцінили статки покійного Меттью Перрі

Джерело