США та Україна скоординували кроки для посилення розвитку української економіки

Представники урядів США і України провели у вівторок онлайн-обговорення подальших кроків, які мають створити додатковий імпульс для розвитку української економіки, в тому числі у стратегічних галузях та бізнес-секторі.

Про це повідомила за результатами зустрічі посол України у США Оксана Маркарова, передає Укрінформ.

«Разом із першою віце-прем'єр-міністеркою — міністеркою економіки України Юлією Свириденко провели важливу зустріч зі Спеціальною представницею США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер та послом США в Україні Бріджет Брінк», — зауважила Маркарова.

Вона повідомила, що під час онлайн-зустрічі були детально обговорені та скоординовані «подальші спільні з американськими партнерами кроки для надання додаткового імпульсу економічному розвитку України».

При цьому, особлива увага приділялася реальному сектору економіки, підтримці як стратегічних галузей, так і малого та середнього бізнесу.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня посол Маркарова під час виступу на MSNBC наголосила, що Україна активно працює над тим, аби доносити до Сполучених Штатів важливість продовження підтримки нашої країни у боротьбі проти російської агресії.

Джерело