США оголосили про новий пакет допомоги Україні: що до нього увійшло

Україна отримає системи ППО та ракети до них. Фото: focus.ua

У четвер, 10 листопада, США оголосили про надання нового пакету військової допомоги для України. Збройним силам України передадуть додаткові ракети для систем протиповітряної оборони. Про це заявив радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван.

На потреби Збройних сил України будуть передані ракети для систем ППО Hawk, а також чотири системи ППО Avenger. Вони оснащені ракетами Stinger.

«Сьогодні Сполучені Штати оголосять про інший пакет допомоги Україні в галузі безпеки, включаючи важливий внесок у систему протиповітряної оборони», — сказав Салліван.

За його словами, це обладнання доповнить інші внески протиповітряної оборони, які були оголошені союзниками та партнерами США.

«Посилена протиповітряна оборона буде критично важливою для України, оскільки Росія продовжує використовувати крилаті ракети та безпілотники іранського виробництва для нападу на критично важливу цивільну інфраструктуру», — додав радник президента США.

Раніше ми писали, що Україна очікує нові системи ППО, незабаром наше небо буде одним із найбільш захищених у світі, — заступник голови Комітету з питань нацбезпеки.

Джерело