Співак Роббі Вільямс розповів про спробу суїциду

Фото: instagram.com/robbiewilliams Артист розповів про спробу суїциду та наркозалежність

У серіалі, присвяченому 25-річчю його сольної кар’єри, буде детально розглянуто його особистий архів, який ніколи раніше не публікували і який охоплює 30 років.

Співак Роббі Вільямс зізнався, що одного разу «перерізав собі вени», намагаючись покінчити з життям. Про це він розповів у міні-серіалі, присвяченому 25-річчю сольної кар’єри артиста, повідомляє Daily Mail.

У фільмі, який складатиметься з чотирьох епізодів, він розповість шокуючі факти про своє життя, в тому числі про проблеми з психічним здоров’ям і наркозалежністю. На піку своєї популярності співак страждав від депресії і тривоги. З 2006 по 2009 рік Вільямс боровся з агорафобією. Через соціальний тривожний розлад він три роки не виходив з дому.

Через свій емоційний стан Вільямс навіть намагався покінчити життя самогубством. Він взяв ніж і перерізав собі вени, але вижив.

Однак на цьому проблеми не закінчилися. Співак розповів про свою тривалу боротьбу із залежністю і згадав про шестиденний запій.

Артист розповів, що, незважаючи на поганий стан, він продовжував вживати наркотики і алкоголь, лише згодом усвідомивши, наскільки близький до смерті.

«Я думав, що можу більше всього нюхати, приймати найбільше таблеток, пити найбільше, я вважав, що це моя суперсила. Ти відчуваєш себе безсмертним у дурмані. Я не знав, що це швидкий шлях до смерті. Лише потім я зрозумів, що ледь не помер», — розповів Роббі Вільямс в інтерв’ю для фільму. 

Через наркотики співак не міг спати днями. Найдовше він не спав 144 години — шість днів.

Раніше повідомлялося, що Роббі Вільямс вперше зізнався, що страждає на дисморфічні розлади тіла.

Netflix опублікував трейлер міні-серіалу про Роббі Вільямса

Джерело