Співачка KOLA вийшла заміж за іноземця, старшого на 13 років

Фото: instagram.com/kola__official Виконавиця вийшла заміж

Пара одружилася в Празі, на весіллі були присутні лише найближчі родичі та друзі. Зараз закохані живуть на дві країни і більшість часу проводять нарізно.

Українська співачка Анастасія Прудіус, відома як KOLA, вийшла заміж. Радісною новиною вона поділилася в інтерв’ю Маші Єфросиніній.

За її словами, її обранця звуть В’ячеслав, він родом з Дніпра, але в дитинстві разом з батьками емігрував до Ізраїлю, де вони і познайомилися. Чоловік був співорганізатором благодійного концерту, на якому виступала співачка.

Вона також додала, що В’ячеслав старший за неї на 13 років і має дітей від попередніх стосунків.

KOLA поділилася, що коханий зробив їй пропозицію цього року в Ізраїлі. Зірка зізналася, що була шокована, бо переживала, як вони будуть жити. Настя зізналася, що любить свою країну і не планує нікуди переїжджати.

«Він освідчився цього року, коли ми були в Ізраїлі… Просто відкривається ця коробочка, і він каже: «Ти не станеш моєю дружиною?» І ми 5 хвилин говорили, що робити. Я українка, патріотка, я не поїду з країни. Чи готовий він переїхати? Що буде, коли народиться дитина? Він стоїть в а***є, каже, ми щось придумаємо. І через 5 хвилин підходить його друг з букетом троянд… Ну і потім я уже сказала «так», і ми пішли вечеряти», — поділилася співачка.

 Скріншот  

Раніше повідомлялося, що співачка KOLA зізналася, що опинилася в епіцентрі бойових дій в Ізраїлі. 

Відомий британський співак Том Оделл таємно одружився

Джерело