Співачка Альона Омаргалієва відверто розповіла про кризи у шлюбі

Фото: instagram.com/omargalieva.alena Альона Омаргалієва про кризи у шлюбі

Омаргалієва і Тамерлан одружилися влітку 2013 року. Через рік у зіркового подружжя народився первісток — хлопчик Тимур.

Українська співачка Альона Омаргалієва розповіла про кризу у стосунках з чоловіком, виконавцем Тамерланом.

За її словами, за 14 років шлюбу вони пережили складний період. Основною причиною сварок були ревнощі та відсутність особистого простору.

«Тамерлан завжди тримав мене біля себе. Я людина, якій потрібно іноді побути самій, мені самій із собою комфортно. Я втомлювалася. Бувало таке, що накопичується, мене чоловік не чує. Це був ураган вдома, були сварки, звичайно. Коли ви постійно бачите одне одного, все трішки замилюється, і ви просто дратуєте одне одного. Таке буває, це нормально. Я розуміла, куди я можу поїхати, щоб трішки відпочити від чоловіка, це я їздила до батьків», — сказала вона у подкасті Діани Глостер.

Подружжю також довелося пройти через серйозне випробування під час повномасштабної війни. На початку російського вторгнення артистка виїхала з сином до Польщі, а Тамерлан залишився в Україні і вступив до лав Збройних сил. Тож відстань негативно позначилася на стосунках пари. Зрештою, співачка повернулася додому і вирішила проблему з чоловіком.

Зараз Альона Омаргалієва каже, що не уявляє свого життя без Тамерлана і про розлучення не може бути й мови.

«Розлучаються ті, в кого вже просто немає кохання, їм немає за що хапатись. У нас із Тамерланом теж були якісь образи. Ми цей етап пройшли. Я знаю, що в мене до нього почуття, що це кохання. Так, можуть бути різні періоди, багато сварок. Слава Богу, якихось жорстких моментів, щоб ми розходились, а потім сходилися — такого не було. Ані він цього не хоче, ані я. Я ціную те, що між нами є, ці стосунки і тримаюся за них. Я знаю, що Тамерлан багато зробив кроків для того, щоб у нас ці стосунки збереглися», — додала співачка.

Раніше повідомлялося, що учасник українського дуету TamerlanAlena Тамерлан, який нині захищає Україну на фронті, сказав, що думає про мобілізацію жінок.

Цимбалару вперше висловилася про розлучення з чоловіком

Джерело