SpaceX дозволили здійснити другий тестовий політ Starship

Фото: Скриншот Запуск ракети Super Heavy з кораблем Starship

Другий тестовий політ Starship має стартувати в п’ятницю, 17 листопада, з космодрому SpaceX у Техасі.

Федеральне управління авіації США (FAA) видало ліцензію компанії SpaceX на здійснення другого випробувального запуску ракетної системи Starship. Про це йдеться у повідомленні SpaceX.

«FAA видало ліцензію на другий запуск надважкого транспортного засобу SpaceX Starship Super Heavy. FAA визначила, що SpaceX відповідає всім вимогам безпеки, охорони навколишнього середовища, політики та фінансової відповідальності!, — йдеться у заяві американського відомства.

Зазначається, що другий тестовий політ Starship має стартувати в п’ятницю, 17 листопада, з космодрому SpaceX у Техасі, протягом двогодинного вікна, яке відкривається о 16.00 годині за київським часом. Додаткові вікна для запуску будуть відкриті 18 та 19 листопада.

Нагадаємо, перший тестовий орбітальний політ Starship мав відбутися 17 квітня, але його скасували за 40 секунд до старту через проблеми з одним із клапанів тиску носія.

20 квітня експериментальна ракета Starship, розроблена компанією SpaceX, через чотири хвилини після запуску вибухнула над Мексиканською затокою.

 

Джерело