Софі Тернер розкрила деталі розлучення з Джо Джонасом

Фото: instagram.com/sophiet Софі Тернер уперше висловилася про розлучення з Джо Джонасом

Джо і Софі почали зустрічатися в 2016 році, а через рік він зробив пропозицію. У 2019 році пара одружилася в Лас-Вегасі. У 2023 році вони оголосили про розлучення.

Зірка серіалу Гра престолів Софі Тернер дала рідкісний коментар щодо свого розлучення з музикантом Джо Джонасом. Про це вона розповіла в інтерв’ю Vogue.

За словами знаменитості, поки журналісти робили скандал з багатьох речей, вона боролася з депресією і тривогою, оскільки її діти стали жертвами гірких наслідків розриву.

«Були дні, коли я не знала, чи зможу я це зробити. Я дзвонила своєму адвокату і говорила: «Я не можу цього зробити. Я просто не можу». Я просто ніколи не була достатньо сильною, щоб постояти за себе. І потім, нарешті, після двох тижнів мого перебування в рутині, вона нагадала мені, що я боролася за своїх дітей. Щойно мені кажуть: «Зроби це заради своїх дітей», я роблю це. Для себе я б цього не зробила, але для них я знайду сили», — сказала вона.

Під час розлучення минулого року Тернер перебував у Великобританії на зйомках телешоу Джоан, а Джо та їхні дві доньки, чотирирічна Вілла та однорічна Дельфіна, були в США. Тож ЗМІ почали писати про Софі як про тусовщицю і погану матір.

«Це були найгірші кілька днів у моєму житті. Я пам’ятаю, як була на знімальному майданчику. У мене був контракт ще на два тижні, тому я не могла виїхати. Мої діти були в США, і я не могла приїхати до них, тому що мені потрібно було закінчити роботу. І всі ці статті почали виходити. Було боляче, бо я справді повністю мучу себе кожним кроком, який роблю як мати — материнська провина настільки реальна! Мені просто доводилося говорити собі: «Усе це неправда. Ти хороша мама і ніколи не була тусовщицею» — пригадала зірка.

Софі Тернер розповіла, розлучення їй допомогла пережити підтримка друзів, зокрема її близької подруги Тейлор Свіфт: «Тейлор була для мене абсолютним героєм. Я ніколи і нікому не була так вдячна, як їй, тому що вона взяла моїх дітей і мене і надала нам будинок і безпечний простір. У неї справді золоте серце».

Раніше повідомлялося, що з’явилися чутки про те, що голівудські зірки Бен Аффлек та Дженніфер Лопес, планують розлучення.

Софі Тернер підтвердила свій роман з аристократом Перегріном Пірсоном

Джерело