Скарлетт Йоханссон подала до суду на розробника ШІ-застосунку

Фото: Скріншот Скарлетт Йоханссон подала до суду на додаток зі штучним інтелектом, який використав її обличчя в рекламі

Адвокат заявив, що акторка не є представником додатку та оголосив про те, що підготував судовий позов від її імені.

Голлівудська зірка Скарлетт Йоханссон подала позов проти програми штучного інтелекту, яка без дозволу використала її ім’я і зовнішність в інтернет-рекламі. Про це повідомляє Variety.

Зокрема, актриса з’явилася в 22-секундному рекламному ролику нібито під час зйомок фільму Чорна вдова, розміщеному на Lisa AI: 90s Yearbook & Avatar, де вона каже: «Як справи? Це Скарлетт і я хочу, щоб ви пішли зі мною‎. Програма не обмежується лише створенням аватарів, тут можна генерувати зображення з текстом і навіть відео за допомогою ШІ. Ви не можете цього пропустити».

Під рекламою був розміщений дрібний текст, який уточнював, що зображення були створені додатком Lisa AI і не стосуються справжньої особистості знаменитості.

Однак представники Йоханссон зазначили, що вона не є обличчям додатку і не давала дозволу на використання свого голосу або зображення, а її адвокат Кевін Йорн додав, що ситуація буде вирішена «законним шляхом».

«Ми не сприймаємо ці речі легковажно. Згідно з нашим звичайним курсом дій у цих обставинах, ми будемо вирішувати це за допомогою всіх засобів правового захисту, які у нас будуть», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що Скарлетт Йоганссон, яка вважається однією з найкрасивіших жінок у світі шоу-бізнесу, розповіла про свої секрети краси.

Скарлетт Йоганссон більше не зніматиметься у фільмах Marvel

Джерело