Сирський: ЗСУ змусили Росіян зупинити наступ під Куп’янськом — Події

Сирський: ЗСУ змусили Росіян зупинити наступ під Куп'янськом   - Події

Фото: t.me/osirskiy

Російські окупанти зазнали значних втрат на ділянці Ягідне — Куп’янськ-Вузловий. Дії збройних сил України змусили військових РФ зупинити наступ і піти на перегрупування. Про це розповів командувач Сухопутних військ Олександр Сирський у Telegram.

– На ділянці Ягідне – Куп’янськ-Вузловий противник зазнав значних втрат, зупинив активні дії та проводить перегрупування. Силами 6 загальновійськової та 1 танкової армій противник продовжує вести наступальні дії в районі Куп’янського лісу, Первомайського та Орлянського. Нарощує зусилля щодо захоплення панівних висот, оволодіння Сіньківкою та створення сприятливих умов для захоплення Куп’янська, — написав він.

Він наголосив, що Сили оборони професійно виконують завдання. Лише за останній тиждень на Куп’янському напрямку втрати окупантів досягли в особовому складі 583 особи, з них убитими – 220, пораненими – 358, 5 військовослужбовців супротивника захоплено в полон.

Раніше в Генштабі повідомили, що загарбники знову активізувалися в цьому районі в середині жовтня, але досягти якогось значного прогресу їм поки що не вдалося. Окрім вищезгаданої мети, армія РФ намагається перешкодити українському контрнаступу на півдні України.

Джерело