Сирський відвідав підрозділи на Куп’янському напрямку, де тривають запеклі боми — Події

Сирський відвідав підрозділи на Куп'янському напрямку, де тривають запеклі боми - Події

Фото: t.me/landforcesofukraine

Командувач Сухопутними військами Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський здійснив робочу поїздку до військових частин та підрозділів, які ведуть оборону на Куп’янському напрямку. Про це повідомляє прес-служба Сухопутних військ ЗСУ.

— Оперативна ситуація залишається напруженою. На всіх ділянках фронту тривають тяжкі бої. Ворог продовжує вести штурмові дії високої інтенсивності та постійно підтягує нові резерви. Олександр Сирський заслухав доповіді командирів безпосередньо на пунктах управління. Провів оперативні наради. Були розглянуті ймовірні сценарії дій противника на основі результатів розвідки, — зазначив генерал-полковник.

За підсумками нарад з метою вирішення проблемних питань, критично важливих для стійкості оборони, було віддано необхідні вказівки та проведено перерозподіл сил та засобів. Як визначив генерал-полковник Олександр Сирський, головними пріоритетами залишаються ефективне ведення розвідки, злагоджене застосування всіх засобів вогневої поразки та збереження життя наших військовослужбовців.

Куп’янський напрямок залишається одним із найскладніших на фронті. Російські війська день у день продовжують активні штурмові дії і не припиняють обстрілу. Сирський відвідав позиції українських бійців під Куп’янськом 18 січня. Разом із командирами військових частин вони проаналізували можливі подальші дії супротивника та визначили оптимальні варіанти дій наших військ. Командувач Сухопутними військами запевнив, що, незважаючи на складну обстановку на Куп’янському напрямку, ЗСУ тримають оборону та знищують ворога.
Джерело