Що потрібно знати про управління банкроллом під час гри в Покер онлайн

У цій статті ми обговоримо поради, які допоможуть вам ефективно управляти своїм банкроллом під час гри в покер онлайн. Ці поради включають в себе розрахунок банкролу, встановлення максимальних лімітів ставок на роздачу, а також використання переваг рейкбек-угод і бонусів, пропонованих багатьма сайтами, тож читайте далі, щоб дізнатися більше!

Фото: Freepik

Дізнайтеся, як розрахувати свій банкрол і встановити для себе ліміти

Управління банкроллом передбачає максимальне використання вашого покерного бюджету, щоб уберегти вас від прийняття імпульсивних рішень, які можуть коштувати вам більше грошей, ніж потрібно.

Розрахуйте свій банкрол

Щоб розрахувати свій банкрол, спочатку визначте, скільки фішок для покеру ви готові витратити, граючи в покер онлайн. Після того, як ви вирішили, якою сумою грошей ви готові ризикнути, розділіть цю суму на менші частини, використовуючи наступну формулу: 20% від загального банкролу слід відкладати на кожну сесію або турнір — 10% на кеш-ігри і 10% на Sit&Go-турніри або турніри з декількома столами.

Встановлюйте ліміти для себе

Встановлюючи для себе ліміти під час гри в покер, пам’ятайте, що не можна перевищувати 5% від загального банкролу в будь-якій окремій роздачі. Причина цього правила проста: якщо удача не на вашому боці, то втрата всіх грошей в одній роздачі може легко спустошити весь ваш банкрол. Наприклад, якщо ваш загальний банкрол складає $50, ви повинні ставити максимум $2.50 на одну роздачу.

Фото: Freepik

Дізнайтеся про рейкбек-пропозиції та бонуси, які пропонують онлайн-казино

Рейкбек-угоди — це заохочувальні програми, в яких гравці отримують відсоток від рейку, який забирається з їхньої гри в банкрол, у вигляді бонусу або компенсації, а бонуси — це винагорода, яка надається гравцям за виконання певних дій на покерному сайті, наприклад, за реєстрацію та внесення грошей на рахунок.

Фіксований рейкбек

Угода з фіксованою ставкою рейкбеку дає гравцям точний відсоток повернення незалежно від того, скільки покерних фішок вони поставили за певну сесію або день. Наприклад, якщо гравець підписується на угоду з фіксованою ставкою рейкбеку 20%, він завжди буде отримувати 20% від загальної суми своїх ставок на свій рахунок в кінці кожного дня/сесії. Пропозиції з фіксованою ставкою рейкбеку найкраще підходять для тих, хто планує грати регулярно протягом тривалого періоду часу, оскільки ви можете бути впевнені, що будете отримувати стабільну винагороду незалежно від вашого стилю гри або суми ставок за день/сесію.

Нагороди зі змінною ставкою

Ще одна популярна форма рейкбеку — це винагороди зі змінною ставкою, які залежать від вашого VIP-статусу на певних сайтах і від того, скільки ви ставите протягом кожної сесії/дня. Винагороди зі змінною ставкою забезпечують більшу гнучкість для гравців, які люблять розподіляти свої ставки на кілька сесій і хочуть отримувати більшу винагороду за більші ставки, зроблені протягом цих сесій/днів. Якщо гравець робить великі ставки досить часто, він може з часом отримати VIP-статус на певних покерних сайтах і отримати доступ до більш високих потенційних прибутків від своїх ставок за допомогою програм нагород зі змінними ставками.

Вітальні бонуси

Вітальні бонуси часто пропонуються новим гравцям, коли вони створюють акаунт і вносять свій перший депозит. Цей бонус зазвичай виражається у відсотковому співвідношенні до певної суми в доларах, наприклад, «100% до $500». Це означає, що якщо ви внесете 500 доларів, то отримаєте додаткові 500 доларів бонусних коштів.

Бонуси за залучення друзів

Бонуси за залучення друзів пов’язані з реферальними програмами, за допомогою яких гравці можуть запрошувати на віртуальну платформу своїх друзів і родичів, які ще не грали в онлайн-покер. За кожну людину, яка зареєструється і зробить депозит, використовуючи своє унікальне реферальне посилання, гравець отримає бонус, який зазвичай дорівнює 20% від початкового депозиту свого друга.

Бездепозитні бонуси

Бездепозитні бонуси — це безкоштовні гроші просто за реєстрацію, без жодних вимог, окрім створення акаунта з дійсною адресою електронної пошти. Розмір таких бонусів зазвичай становить від 5 до 20 доларів США, залежно від сайту або мережі, яка їх пропонує; однак, як правило, існує певна вимога щодо відіграшу, перш ніж ви зможете вивести виграш, отриманий за допомогою цих акцій.

Бонуси на поповнення рахунку

Релоад-бонуси надають гравцям можливість поповнити свій банкрол шляхом внесення додаткових депозитів і, як правило, мають інші умови, ніж привітальні пропозиції (наприклад, нижчі відсотки). Наприклад, бонус на поповнення рахунку може становити від 50% до $500, тобто на кожен внесений долар гравець отримає додаткові 50 центів, максимальний бонус може становити до $500. Релоад-бонуси також можуть бути в інших формах, таких як безкоштовні обертання, ексклюзивні турніри з призами або участь у програмах лояльності з ще кращими винагородами.

Фото: Freepik

Висновки

За допомогою правильних стратегій ви зможете максимізувати свої прибутки, навчившись розраховувати свій банкрол, встановлюючи для себе ліміти та користуючись перевагами рейкбек-угод, бонусів, привітальних пропозицій, релоадів і багато іншого. Якщо ви хочете навчитися як грати в покер онлайн вже сьогодні, обов’язково зареєструйтеся на GGPoker, одній з провідних платформ, яка пропонує безліч покерних посібників і неймовірні винагороди для своїх гравців! Реєстрація відкриє вам доступ до ексклюзивних турнірів і програм лояльності, які дають можливість отримати ще більше нагород, так що не чекайте більше — переходьте на GGпокерок прямо зараз і готуйтеся до чудового ігрового екшену!

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Матеріал пропонується з ознайомчою метою особам, які досягли 21 року і не є рекламою азартних ігор. Також підкреслюємо, що азартні ігри є розвагою і участь в азартних іграх не може бути джерелом доходів чи альтернативою роботі.

Сайт не несе відповідальність за наявність у організаторів азартних ігор та/або букмекерської діяльності відповідних ліцензій в Україні.