Ще одна співробітниця подала до суду на співачку Lizzo

Фото: instagram.com/lizzobeeating На реперку Lizzo знову подали до суду

Вона подає до суду за сексуальні та расові домагання, а також вимагає відшкодування збитків, які включають невиплачену заробітну плату.

Дизайнерка Асра Деніелс подала до суду на співачку Lizzo та членів її команди. Про це повідомляє Rolling Stone.

Зокрема, жінка розповіла, що її найняли працювати над костюмами зірки та її танцівниць під час останнього гастрольного туру. Вона стверджує, що робота була виснажливою, іноді тривала з шостої ранку до другої години ночі, і їй відмовляли у перервах.

Також, оскільки Деніелс — чорношкіра жінка, вона стверджує, що їй довелося вислуховувати від менеджера з гардеробу Lizzo, Аманди Номурі, расистські коментарі. Вона називала чорношкірих колег у турі «тупими», «марними» та «товстими».

Дизайнерка стверджує, що Lizzo та її оточення чудово знали про таку поведінку співробітниці.

Крім того Деніелс поскаржилася, що її змушували терпіти неподібну поведінку з боку менеджменту артистки, маючи на увазі груповий чат, в якому з’являлися зображення чоловічих геніталій. І це викликало в неї занепокоєння.

Колишня співробітниця співачки Lizzo стверджує, що досвід, отриманий під час туру, залишив її з постійною тривогою і посттравматичним стресовим розладом на додаток до втоми та мігрені.

Раніше повідомлялося, що на американську співачку Lizzo подали до суду троє її колишніх танцівниць.

Ліззо планує подати до суду на танцівниць, які виступили проти неї

Джерело