Шевченко: Ребров прийняв збірну у дуже важкий момент і повністю змінив її

Фото: Getty Images Шевченко задоволений роботою Реброва у збірній

Президент Української асоціації футболу прокоментував матч проти Ісландії і вихід збірної на Євро-2024.

Андрій Шевченко висловився про прохід національної команди на Євро-2024 в Німеччині. За словами президента Української асоціації футболу, матч проти Ісландії був дуже важким, адже у діях наших гравців відчувалась нервозність.

Окремо Шевченко відзначив роботу головного тренера «синьо-жовтих» Сергія Реброва, який прийняв команду в дуже складний момент.

«З Ісландією був дуже складний матч. Розуміємо, що коли ти допускаєш якусь помилку, вона може тобі коштувати дуже багато. Було видно якусь нервозність, але у другому таймі вже почали контролювати м’яч, хлопці взяли гру під контроль. Дуже гарний гол Циганкова, у першій грі нам його не вистачало.

Дуже радий за Мудрика, який забив другий гол, він набирає обертів. Будемо чекати від нього найкраще на Євро.

У нас була стовідсоткова віра в наших футболістів, в тренерський склад.

Сергій Станіславович зробив неймовірну роботу. Він прийняв команду у дуже важкий момент і повністю змінив її. У команди з’явився міцний характер.

Було дуже важливо, що навіть програючи 0:1, ми розуміли, що не зламаємося і будемо грати до кінця. Команда все зробила. У цьому відбірному циклі ми бачили дуже багато камбеків, але цей, думаю, був найкращий. Ми вірили в нашу перемогу, вірили в нас. У нас дуже талановиті люди, ми зможемо подолати все», — заявив Шевченко в коментарі пресслужбі УАФ.

Нагадаємо, раніше Мирон Маркевич порівняв ролі Довбика і Яремчука у збірній України.

 

Джерело