Шерон Стоун розповіла про втрату всіх накопичень після інсульту у 2001 році

Фото: instagram.com/sharonstone Шерон Стоун розповіла, як втратила 18 мільйонів доларів

Зірка перенесла інсульт у віці 43 років і була змушена залишити акторську кар’єру. Протягом семи років актриса вчилася заново ходити, їсти, рухатися і писати.

Відома акторка Шерон Стоун розповіла, що після перенесеного інсульту в 2001 році вона залишилася без жодних заощаджень. Її обікрали близькі їй люди. Про це вона розповіла в інтерв’ю виданню The Hollywood Reporter.

За її словами, люди, які були впевнені, що вона не оговтається від інсульту, скористалися її скрутним становищем.

«У мене було 18 мільйонів доларів, накопичених завдяки моєму успіху, але коли я повернулася до свого банківського рахунку, все зникло. Мій холодильник, мій телефон — все було оформлено на інших людей. У мене не було грошей», — поділилася вона.

Шерон додала, що не відчуває розчарування від усіх негативних подій, адже змогла знайти в собі сили рухатися далі і зосередитися на позитиві.

«Я вирішила залишатися у сьогоденні і відпустити ситуацію. Я вирішила не триматися за свою хворобу, за гіркоту чи агресію. Якщо ви вгризаєтеся в насіння гіркоти, воно ніколи вас не покине. Але якщо ви вірите, навіть якщо ця віра буде розміром з гірчичне зерно, ви виживете. Тож тепер я живу на радість. Я живу заради мети», — уточнила вона.

Раніше повідомлялося, що на Шерон Стоун подали до суду за збитки, які вона нібито спричинила в аварії, що сталася у 2023 році.

Шерон Стоун показала свого названого 18-річного сина

Джерело