Шахтар виборов перемогу у Львова в УПЛ

Донецька команда забила переможний гол на п’ятій компенсованій хвилині, які було додано до основного часу гри.

Шахтар заледве зміг переграти Львів у перенесеному матчі шостого туру УПЛ. Відзначимо, що перший тайм закінчився нульовою нічиєю, а вже на старті другого господарі відкрили рахунок. Допоміг львів’янам автогол у виконанні грузинського легіонера «гірників» Гіоргі Гочолейшвілі.   Майже відразу гості змогли зрівняти рахунок. Судаков завдав удару з дальньої дистанції – і м’яч рикошетом опинився у воротах Львова. А перемогу лідеру чемпіонату здобув венесуелец Кевін Келсі, який відзначився на 95-й хвилині матчу, при тому, що суддя додав до основного часу лише чотири.

Українська Прем’єр-ліга. 6-й тур   Львів – Шахтар – 1:2   Голи: Гочолейшвілі, 56 (авт.) – Судаков, 61, Келсі, 90+5   Попередження: Степаненко, 63, Матвієнко, 66   Львів: Юрчук – Кузик, Дитятьєв, Габріель, Грисьо – Алібеков (Никитюк, 84) – Свржняк (Мишенко, 67), Бєляєв, Мільченко – Богунов, Бугай (Сасовський, 78).   Шахтар: Трубін – Топалов, Ракицький, Матвієнко, Гочолейшвілі – Степаненко – Криськів (Очеретько, 27, Келсі, 71), Тотовицький (Борячук, 83), Бондаренко, Судаков – Траоре (Сікан, 82).