Шахтар на виїзді здобув упевнену перемогу над Кривбасом

Донецький клуб зумів у другому таймі оформити розгром суперника.

У неділю, 12 березня, у рамках 17-го туру УПЛ Кривбас зустрічався із Шахтарем. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:0.

У першому таймі команди не змогли забити голів, проте друга половина зустрічі порадувала фанатів. На 58-й хвилині Георгій Судаков зумів відкрити рахунок голам.

Під завісу гри Кевін Келсі видалив перевагу своєї команди. Венесуелець забив свій дебютний матч за «Шахтар».

Поставити крапку у цій зустрічі довелося вінгеру Мар’яну Шведу. Українець фінішував суперника голом на 84-й хвилині.