Шахраї розробили нову схему, скориставшись недавнім обміном полоненими — Події

Шахраї розробили нову схему, скориставшись недавнім обміном полоненими - Події

Фото: slovo.odessa.ua

Шахраї почали використовувати нещодавній обмін військовополоненими (3 січня) для афер під вигаданими профілями. Про це повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

— У соціальних мережах зловмисник створили профілі нібито звільнених військових, які обіцяють надати інформацію про військових у полоні. Пізніше, під різними приводами, ці профілі починають вимагати кошти, надаючи неправдиві аргументи, — йдеться у повідомленні.

У профілях у них з’явились фото та відео подій «обмін 230», представлені як матеріали захисників. Однак ці сторінки фейкові у штабі закликали звертатися лише до офіційних ресурсів Координаційного штабу з питань військовополонених.

3 січня, за підтримки ОАЕ, Україна та Росія здійснили історичний обмін бранцями. Повернулися додому 230 українців, включаючи захисників Маріуполя, «Азовсталі», острови Зміїний, полонених ЧАЕС, поліцейського, викладача Східноукраїнського університету та музиканта військового оркестру. 23 серпня в Українібуло розкрито шахрайську схему, де волонтери стають заручниками, а військові – жертвами.

Джерело