Селена Гомес заявила, що йде з соцмереж через «насильство і терор» у світі

Фото: instagram.com/selenagomez Зірка вирішила на якийсь час узяти паузу у користуванні соцмережами

Знаменитість оголосила про тимчасове припинення активності у соціальних мережах, оскільки не може витримувати контенту про ненависть і жорстокість у світі.

Популярна американська співачка та акторка Селена Гомес заявила, що вирішила на якийсь час узяти паузу у користуванні соціальними мережами. Про це вона повідомила 30 жовтня, на своїй сторінці в Instagram.

За словами зірки, причиною тому стало насильство і терор у світі. Вона також закликала захистити дітей та наголосила на важливості того, щоб зупинити цей жах назавжди.

«Я роблю перерву в соціальних мережах, тому що моє серце розривається, коли бачу весь жах, ненависть, насильство та терор, які відбуваються у світі. Людей, яких катують і вбивають, або будь-який акт ненависті до якоїсь окремої групи — це жахливо. Ми повинні захистити ВСІХ людей, особливо дітей, і назавжди припинити насильство. Мені шкода, якщо моїх слів ніколи не буде достатньо для всіх або хештега. Я просто не можу стояти осторонь, коли страждають невинні люди. Від цього мені стає погано. Я б хотіла змінити світ. Але пост цього не зробить», — написала вона.

 instagram.com/selenagomez

Раніше повідомлялося, що Селена Гомес стала героїнею мемів після церемонії вручення премії MTV Video Music Awards 2023.

Анджеліна Джолі вперше висловилася щодо війни в Ізраїлі

 

Джерело