Рух і Мінай найсильнішого не визначили

Ужгородський та львівський клуб зіграли внічию у 13 турі української футбольної Прем’єр-ліги.

Рух та Мінай розійшлися миром у 13 турі УПЛ. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.   Перший тайм найкраще провели господарі, яким вдалося вийти вперед на 23-й хвилині. Хавбек Юрій Климчук вдало реалізував 11-метровий удар.   У другій половині зустрічі гості відігралися зусиллями Івана Трубочкіна.   Таким чином Рух після 13 турів набрав 12 очок і посідає 11-е місце, а Мінай йде на 13-му рядку, набравши 10 балів.       УПЛ. 13 тур   Рух — Мінай — 1:1   Голи: Климчук, 23 пен — Трубочкін, 63   Попередження: Роман, 4, Климчук, 19, Федорчук, 24, Слюсар, 63 – Горін, 30, Нємчанінов, 43   Рух: Ледвій – Лях, Слюбік, Слюсар, Роман – Сапуга, Федорчук (Довгий, 39) – Климчук, Таллес, Соломон-Отабор – Карабін (Альваренга, 70).   Мінай: Бандура – ​​Дмитрук, Нємчанінов, Горін, Гончар (Трубочкін, 41) – Хахльов, Вітенчук – Кулієв, Твердохліб (Байдал, 57), Воробчак (Чуєв, 74) – Колесник (Рогозинський, 73)