Рожищенська громада попрощалася з загиблим Героєм Сергієм Марусюком

Сьогодні востаннє у рідне місто «на щиті» повернувся захисник України Сергій Васильович Марусюк.

Земляки зустрічали Героя на колінах та з квітами в руках.

Щоб боронити рідну землю, вигнати окупантів з України, відстояти право кожного з нас жити у вільній та суверенній державі багатодітний батько Сергій Марусюк взяв до рук зброю і з перших днів повномасштабного вторгнення щодня з побратими наближав Перемогу.

Сергій Марусюк був мужнім та виваженим воїном, пройшов не одну «гарячу» точку, відважно боровся з російським окупантом. І віддав у цій боротьбі найдорожче — власне життя.

30 червня 2024 року при виконанні бойового завдання поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області життя солдата 67-ої окремої механізованої бригади Сергія Марусюка обірвалося.

Він боровся, як герой, та загинув, як герой.

Біля пам’ятного знака Борцям за волю та незалежність України відбулася громадська панахида.

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами та небайдужими громадянами долучився Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук. Очільник громади висловив слова підтримки родині Героя і закликав кожного свідомого мешканця громади гідно провести загиблого в останню дорогу, адже він захищав кожного з нас.

Чин відспівування загиблого Героя Сергія Марусюка відбувся в церкві Архістратига Михаїла.

А згодом велелюдною процесією Героя востаннє провадили вулицями рідного міста на кладовище.

Важко знайти слова втіхи, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати, адже мати втратила єдиного сина, свою опору та надію. Без батьківської поради залишилося троє дітей, війна поділила життя цієї родини на «до» та «після». І це «після» віддає смутком, болем та невідворотним усвідомленням втрати.

Поховали земляка-Героя з усіма військовими почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України на Алеї Слави.

Ім’я Сергія Марусюка навіки залишиться для усіх нас взірцем мужності, патріотизму та назавжди увійде в історію нашого краю.

Слава Україні!

Вічна слава нашим Героям!

Джерело