Російські війська з трьох сторін штурмують Орлівку після відходу ЗСУ з Ласточкиного — Події

Російські війська з трьох сторін штурмують Орлівку після відходу ЗСУ з Ласточкиного - Події

Після відходу Збройних сил України з Ласточкиного на Донеччині російські окупанти посилили свою активність. Ворожі війська намагаються з трьох боків штурмувати Орлівку. Про це розповів представник ОСУВ «Таврія» Дмитро Ліховий в ефірі телемарафону новин.

— Збройні сили, справді, здійснили відхід від селища Ласточкине, яке розташоване одразу на захід після Авдіївки. Там є умови складного рельєфу, там такий каскад невеликих водоймищ, і це кваліфікується як стабілізація лінії оборони, певне її вирівнювання. Противник продовжує спроби наступальних дій у напрямку населеного пункту Орлівка, він веде їх із трьох напрямків, але вони не мають успіху, — розповів він.

За словами Ліховія, підрозділи Сил оборони докладають максимальних зусиль, щоб «знищувати супротивника, який продовжує наступ збільшеними штурмовими групами, не шкодуючи свого «гарматного м’яса». При цьому українські військові визнають, що ворог має перевагу в авіації та артилерії».

Ліховий додав, що на Авдіївському напрямку російська авіація та артилерія перетворює фортифікаційні споруди та населені пункти на суцільні руїни, де нема за що триматися. Тому підрозділи Сил оборони змушені іноді відходити з позицій.

Збройні Сили України відійшли від села Ласточкине Донецької області. Це підтвердив речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Дмитро Ліховий. 25 лютого Ліховий спростував інформацію про захоплення пункту Ласточкине під Авдіївкою. Він повідомив, що російські військові продовжують штурми на Авдіївському напрямку за допомогою авіації та артилерії. Цього ж дня Інститут вивчення війни повідомляв, що російським військам вдалося просунутися поблизу Бахмута, Ласточкиного та Роботиного, проте підтверджених змін на лінії фронту не зафіксовано.
Джерело