Російські війська обстріляли Дніпропетровську область, поранено дитину — Події

Російські війська обстріляли Дніпропетровську область, поранено дитину  - Події

Фото: t.me/mykola_lukashuk

Протягом суботи, 23 вересня, російські війська шість разів на день атакували Нікополь та громади Дніпропетровської області. Є поранені, у тому числі дитина. Про це повідомляє канал голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука у Telegram.

— За день ворог атакував Нікополь та район шість разів з артилерії та безпілотників. Є поранені, серед них – дитина. У Першотравневій громаді детонував ворожий боєприпас, постраждав 12-річний хлопчик. Він у тяжкому стані у лікарні. Медики роблять все можливе», — повідомив голова облради.

Обстрілами у громаді пошкоджено житловий будинок та автомобіль. Також двічі вдарили і по Нікополі. Травмовано 37-річного чоловіка. Його стан – задовільний, медики надають чоловікові необхідну допомогу, повідомив Лукашук.

Вночі росіяни атакували дронами громади Дніпропетровської області, у регіоні оголошували повітряну тривогу. Повітряні сили заявили, що під ранок зафіксовано щонайменше п’ять вибухів у Дніпрі. Над обласним центром збили 12 «Шахедів» – уламки пошкодили об’єкт критичної інфраструктури.

Джерело