Росіяни вивозять із Криму секретну документацію та шифрувальне обладнання — Події

Росіяни вивозять із Криму секретну документацію та шифрувальне обладнання - Події

Фото: t.me/DIUkraine

Російські окупанти почали вивозити таємну військову документацію з території Кримського півострова до Російської Федерації. Про це пише прес-служба Центру національного опору.

— Росіяни евакуювали секретну документацію із півострова. На початку травня росіяни вже вивезли військову документацію із тимчасово окупованого Криму на територію Росії, — пише прес-служба.

Також у Центрі наголосили, що під евакуацію потрапило шифрувальне обладнання з органів військового управління Збройних сил Росії. У ЦНС подякували українським партизанам на території окупованого півострова за допомогу та своєчасне інформування про події у Криму.

Раніше віце-прем’єр-міністр Ірина Верещук закликала іноземні держави вжити невідкладних заходів, щоб їхні громадяни, особливо діти, не перебували на тимчасово окупованих територіях України, зокрема в Криму. За словами Верещука, Росія почала пропагувати літній відпочинок у таборі «Артек» у Криму. Однак під приводом організації культурно-просвітницьких заходів РФ намагається залучити якнайбільше дітей із різних країн. Віце-прем’єр-міністр назвала це черговим прагненням використовувати дітей як живий щит, щоб прикритися ними від ЗСУ.

Джерело