Рой Джонс-молодший хоче побачити ще один бій між Хейні та Ломаченко

Фото: Getty Images Результати бою Ломаченко — Хейні викликали занадто багато суперечок

Колишній абсолютний чемпіон світу у напівважкій вазі знайшов рішення суперечливої ситуації після поєдинку.

Василь Ломаченко та Девін Хейні мають знову зійтись у рингу. Так вважає легендарний боксер Рой Джонс-молодший. За словами колишнього абсолютного чемпіон світу у напівважкій вазі, у проведені такого поєдинку зацікавлені усі.

Адже уболівальники вимагають більш чесного суддівства, а організатори зможуть добре заробити на такій події.

«Результат бою міг бути будь-яким, тому я б дав нічию, а за умови нічиєї чемпіон збереже свої пояси, і в такому разі має бути реванш. Через стільки суперечок з приводу результату всі хочуть побачити цей бій знову. Це чудовий привід влаштувати ще один поєдинок із платною трансляцією.

У цьому весь бокс. Потрібно заробляти гроші, але при цьому давати фанатам можливість заплатити за гарне видовище. Кожна зі сторін наводить аргументи на свою користь. Лома завдав більше ударів у голову, а Хейні бив і в голову, і по корпусу. Удари по корпусу змушували Лому виглядати трохи інакше, ніж раніше, тож, очевидно, ці удари були ефективними. Хоча вони не виглядають ефектно, тому що це не удар у голову, але все одно ці удари завдають великої шкоди», – сказав Рой Джонс-молодший в коментарі Fight Hype.

Нагадаємо, Василь Ломаченко програв Девіну Хейні одноголосним рішенням суддів.

Раніше поразку українця прокоментував екс-суперник Ломаченко Теофімо Лопес.

 

Джерело