Рой Джонс: Ф’юрі не переміг Нганну і не має битися з Усиком

Фото: Getty Images Нганну відправив Ф’юрі в нокдаун

Легендарний у минулому чемпіон світу вважає, що британцеві слід спочатку провести реванш проти камерунця.

Тайсон Ф’юрі не має права проводити поєдинок проти Олександра Усика, адже ще не довів, що має на це право. Так вважає легендарний у минулому чемпіон світу Рой Джонс.

Американський боксер радить британцю спочатку провести реванш із Нганну, аби уболівальники побачили перемогу справжнього чемпіона.

«Якщо ми не повернемося і не влаштуємо реванш Тайсона Ф’юрі з Френсісом Нганну, не прояснимо картину і не отримаємо по-справжньому явного переможця, то просто ще більше нашкодимо боксу, тому що такі речі завдають йому шкоди. Я розумію, що Ф’юрі вже підписав контракт на бій з Усиком, але якщо Олександр, Тайсон і всі інші люблять бокс так само, як і я, то ми повинні спочатку повернутися до поєдинку з Нганну.

Бій Усика з Ф’юрі нічого не означає. Ми не вважаємо, що Тайсон переможе Френсіса Нганну. То чому він битиметься з Усиком? Часом бокс повинен себе очищати. Це одна з тих подій, коли в людей є контроль і влада, що дозволяють боксу очистити себе. Саме це потрібно зробити», — наводить слова Джонса ProBox TV.

Нагадаємо, Ф’юрі переміг Нганну роздільним рішенням суддів (96-93, 95-94, 94-95).

Раніше Нганну заявив, що рефері вкрали в нього перемогу над Ф’юрі.

 

Джерело