Рой Джонс дав пораду Усику, як перемогти Ф’юрі

Фото: Getty Images Тайсон Ф’юрі та Олександр Усик

Легендарний американський боксер вважає, що в українського чемпіона є лише одна можливість здолати британця.

Легендарний боксер Рой Джонс дав пораду Олександрові Усику на поєдинок проти Тайсона Ф’юрі. На думку колишнього американського чемпіона, українець зможе перемогти британського боксера, лише якщо відправить його в нокаут.

«Слабкі сторони Усика — у нього немає вибухової ударної потужності, а це криптоніт для Ф’юрі, тому що у Нганну була вибухова ударна потужність, і він зміг його впустити. Вона була у Вайлдера, і у Деонтея вийшло кілька разів відправити Ф’юрі в нокдаун. Протягом своєї кар’єри Тайсон падав кілька разів, але завжди піднімався. Це говорить багато про що. Потрібно багато вибухової енергії, щоб упустити його, однак зробити це може навіть крузер із вибуховою міццю, адже у Стіва Каннінгема це вийшло.

Усику потрібно відправити Ф’юрі в нокдаун, але чи зможе він утримати його на канвасі? Поки що цього не робили. Чи зможе Усик кілька разів упустити Ф’юрі, щоб той не піднявся? Якщо в Усика не вийде впустити Ф’юрі, то я не бачу його переможцем цього бою», — наводить слова Джонса Boxing Social.

Поєдинок Усика і Ф’юрі відбудеться 17 лютого в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Раніше ексчемпіон світу припустив, що Ф’юрі може не вийти на бій проти Усика.

 

Джерело