Родина з’їла недосмажене м’ясо ведмедя і заразилась паразитичними нематодами

Родинне застілля в США, на якому подавали страви з м’яса чорного ведмедя, обернулося зараженням шести людей трихінельозом — паразитарною хворобою, яку викликають мікроскопічні нематоди трихінели. Серед постраждалих були навіть ті, хто не куштував ведмежатини, а їв лише овочі, що готувалися разом з м’ясом. Про цей випадок повідомляє Центр з контролю та профілактики захворювань США (CDC) у своєму журналі Morbidity and Mortality Weekly Report.

Личинки Trichinella nativa з м’яса чорного ведмедя, яке спричинило спалах трихінельозу. Мікроскопічні зображення: A — личинки в м’язовій тканині, B — вивільнені після перетравлення м’яса, C, D — рухливі личинки під мікроскопом. CDC

Як так сталося?

Як з’ясувалося, м’ясо ведмедя, впольованого в Канаді, було заражене Trichinella nativa — видом трихінел, стійким до заморозки. Тому 45-денного зберігання в морозильній камері виявилося недостатньо, щоб знешкодити паразитів. Готуючи страви, господарі через темний колір м’яса не змогли правильно оцінити його готовність і почали їсти напівсирим, що й призвело до зараження.

Загалом постраждали шестеро з дев’яти учасників застілля, але завдяки своєчасному медичному втручанню всі вони одужали. Щоб уникнути подібних випадків, фахівці CDC радять ретельно проварювати м’ясо диких тварин до внутрішньої температури не нижче 74 градусів, використовуючи кухонний термометр. Вони також наголошують, що заражене трихінелами м’ясо може перехресно контамінувати інші продукти, тому його слід зберігати й готувати окремо від решти інгредієнтів.

  • Нематоди — це не лише одні небезпечні паразити, серед них ще є зручні для біологів модельні організми, які допомагають вивчати вплив навколишнього середовища на живі системи. Наприклад, нещодавно нематоди зібрані із Чорнобильської зони відчуження здивували вчених тим, що виявились стійкими до дії радіації.

Джерело