Роберт Де Ніро прокоментував смерть онука Лео

Фото: Скріншот Актор назвав загибель Леандро «жахливою» трагедією

Минулого року стало відомо про смерть 19-річного Леандро. Юнак прийняв таблетки з фентанілом.

Американський кіноактор Роберт Де Ніро назвав смерть свого онука Леандро Де Ніро Родрігеса «жахливою» трагедією. Про це повідомляє People.

Хлопець, єдиний син 56-річної доньки знаменитості Дрени, помер у віці 19 років у Нью-Йорку 2 липня минулого року. Головний судмедексперт Нью-Йорка заявив, що смерть підлітка була викликана «токсичним впливом фентанілу, бромазоламу, алпразоламу, кетаміну і кокаїну».

«Це просто шок. Я ніколи не думав, що це станеться. І я тільки тоді почав думати про всі ті речі, які я міг би, повинен був би зробити, можливо, з ним. Я не знаю, чи це щось змінило б. І це постійно крутиться в моїй голові», — сказав він.

Водночас Роберт Де Ніро після смерті 19-річного онука шукає розради у своїй десятимісячній доньці Вірджинії. Знаменитість каже, що коли він поруч з немовлям, всі його проблеми одразу зникають.

«Вона така чарівна дитина. Така мила. Коли я дивлюся на неї, все інше зникає. Тому це велика радість і полегшення просто бути з нею в цей момент. Всі діти отримують від неї велике задоволення. Навіть онуки», — висловився продюсер.

Раніше повідомлялося, що американський актор та режисер Роберт Де Ніро всьоме став батьком. 

Стала відома причина смерті онука Роберта Де Ніро

Джерело