Рятувальники та освітяни Конотопа підписали меморандум про співпрацю: продовжиться створення дружин юних пожежних-рятувальників

Фахівці служби порятунку приділяють велику увагу навчанню дітей і молоді культури безпечної поведінки, співпрацюючи в цьому напрямку з іншими організаціями. Зокрема здійснюється постійна взаємодія з   управлінням освіти Конотопської міської ради.

З цією метою створено вже не один «клас безпеки» та широко йде популяризації руху дружин юних пожежних-рятувальників.

Для того, щоб більш ефективно впроваджувати ці цілі, 13 березня, за ініціативи Конотопського районного управління Головного управління Державної служби України у Сумській області  організовано зустріч з представниками управління освіти Конотопської міської ради та директором Конотопського ліцею № 7 імені Григорія Гуляницького Конотопської міської ради Сумської області.

Під час якої  було підписано Меморандум про співпрацю, партнерство та вдосконалення системи навчання дітей заходам пожежної безпеки шляхом створення дружин юних пожежних-рятувальників.

Завданням такої співпраці є спільна діяльність та навчання школярів заходам пожежної безпеки, пропаганда пожежно-технічних знань та реалізація інших завдань, спрямованих на попередження пожеж та вміння дітей діяти при надзвичайних ситуаціях.

 

 

 

 

 

 

 

.

Джерело