Рідні солдата Віктора Шершня отримали посмертну нагороду вояка — Хрест Героя

У Львові рідним загиблих бійців 24 ОМБр імені Короля Данила вручили ордени «Хрест Героя». Серед нагороджених — наш земляк, загиблий Герой Віктор Шершень з Дубища.

В Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла, вчергове молилися і згадували наших новітніх героїв, які віддали своє життя за волю України.Таке нагородження відбувається вже тринадцятий раз, інформують на сторінці 24 ОМБр ім. короля Данила.

Зазначимо, «Хрест Героя» – це нагорода, яку започаткували в Королівській бригаді. Її запровадили, щоб вшанувати пам’ять і подвиг усіх загиблих побратимів. Також це нагадування суспільству, що війна триває і наші захисники роблять все, щоб вигнати ворога з української землі.

Нагадаємо, житель Дубища, 25-річний вогнеметник 24-ої механізованої бригади імені Короля Данила Віктор Шершень загинув під час виконання бойового завдання 20 травня 2022 року в районі селища Комишуваха на Луганщині.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі солдат Віктор Шершень нагороджений орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Вічна шана і слава воїну Небесного легіону Віктору Шершню!

Джерело