Рятувальники у Карпатах другу добу шукають тіло чоловіка, на яке вказали туристи, що заблукали — Події

Рятувальники у Карпатах другу добу шукають тіло чоловіка, на яке вказали туристи, що заблукали - Події

Фото: facebook.com/DsnsZakarpattya

13 травня, о 10:00, в районі підніжжя гори Гутин Томнатик в ущелині потічка Бутинець Рахівського району,троє мандрівників знайшли тіло чоловіка. Вони втратили орієнтир у горах та натрапили на страшну знахідку. Про це повідомляє ДСНС у Закарпатській області.

Троє мандрівників втратили орієнтири на місцевості під час проходження туристичного маршруту у горах Рахівського району. Шукаючи вірний шлях, вони натрапили на тіло чоловіка. Надалі, коли їх знайшли прикарпатські рятувальники, туристи повідомили про цей факт та вказали на карті орієнтовне місце знаходження моторошної знахідки. Оскільки вказане місце знаходиться у межах сусідньої області, прикарпатські рятувальники передали цю інформацію закарпатським колегам.

— Вчора та сьогодні фахівці гірських пошуково-рятувальних відділень здійснювали обстеження гірських масивів Рахівщини, однак результату це не дало — тіла людини не знайдено. Рахівською групою було обстежено потік Бутинець та чотири його притоки, полонину Бутин та підніжжя гори Ребра і Туркул,  — йдеться у повідомленні.

Сьогодні, 14 травня, від 04:35 до пошуків залучено 46 рятувальників та 12 одиниць техніки від 10 гірських пошуково-рятувальних відділень ДСНС Закарпаття. Окрім того, тіло шукають за допомогою квадрокоптера.

Для допомоги закарпатським колегам до пошуків додатково залучено 15 чоловіків, у тому числі двох кінологів з собаками, один безпілотний літальний апарат та дві одиниці техніки від гірських пошуково-рятувальних підрозділів Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області. Залучаються лісівники та працівники поліції.

На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили в річці тіло чоловіка у гідрокостюмі, яке несло течією. Встановлено, що загиблий — 42-річний мешканець Закарпаття. Впродовж дня 6 травня у Тисі виявили шість тіл потопельників. Усі загиблі, ймовірно, намагалися незаконно перетнути кордон із Румунією. Раніше журналісти Коротко про розповідали про секрети річки Тиса. Зокрема, чому там найчастіше трапляються трагедії та чому її називають «річкою-вбивцею».

 

Джерело