РФ накрила масованим вогнем Чорнобаївку, є загибла — Події

РФ накрила масованим вогнем Чорнобаївку, є загибла - Події

Фото: ілюстративне facebook.com/DSNSODE

В ніч на 25 грудня РФ вкрила вогнем Чорнобаївку. Зафіксовано щонайменше 25 “прильотів” з артилерії, повідомили в Херсонській ОВА.

— Внаслідок обстрілів пошкоджено 26 будинків, спортзал, освітній та медичний заклади, сільськогосподарський обʼєкт, дорожню інфраструктуру, а також три комунальні автобуси.  На жаль, загинула 37-річна місцева жителька. Її тіло виявили в одній зі знищених осель, — наголосили в ОВА.

Вночі РФ також понад 6,5 годин атакувала південні регіони дронами та ракетами. Зафіксовано більш ніж 23 ударні БПЛА, всі вони збиті силами ППО. Із них 17 на Одещині, 3 — на Херсонщині та по 1 — на Миколаївщині й Кіровоградщині. 

Всього протягом ночі сили ППО збили в небі України 28 російських ударних БПЛА, дві авіаційні ракети та два винищувачі окупантів. Росіяни ж в свою чергу вирішили побавити своїх шанувальників байками про збиті в Україні  F-16. Вони розповідають про знищення від 5 до 12 літаків. При цьому в Повітряних силах наголосили, що подібні заяви ворога тішать, адже жоден F-16 в Україну ще не прибув. 

Джерело