Раміна Есхакзай вперше назвала причину розриву з нареченим

Фото: instagram.com/raminalalala Раміна розповіла про непорозуміння з колишнім коханим

Юрист освідчився дівчині у травні 2021 року під час відпочинку на Мальдівах, але до весілля так і не дійшло.

Відома українська ведуча і блогер Раміна Есхакзай вперше назвала причину розриву зі своїм нареченим, адвокатом Євгеном Проніним. Про це вона розповіла в YouTube-проекті 30+.

За її словами, в їхніх стосунках були непорозуміння, і вона відчувала себе самотньою.

«Коли я зустрічалася з Євгеном, у нас щось завжди було не так. Якісь скандали на свята, і це постійне відчуття самотності…Минулого Нового року я просто плакала, бо я хотіла провести цей час вдома, а він хотів з іншою парою зустрітися і провести час не так, як я собі думала. Мені було самотньо, навіть у стосунках», — сказала вона.

Раміна також додала, що відчувала себе ображеною тим, що її наречений хотів проводити весь свій час з друзями, а не з нею.  Блогерка про це говорила своєму колишньому хлопцеві, але він її не прислухався.

«Я останній рік стосунків почувалася самотньою. Наприклад, на початку стосунків, коли ми їхали на відпочинок, я думала, що ми їдемо вдвох, а він такий: «Я покликав друзів». Потім йдемо до ресторану – теж саме. Ці друзі… А я хочу побути з людиною сам на сам. Я йому колись казала: «Слухай, я розумію, що ти любиш своїх друзів, але я хочу побути з тобою сам на сам», — розповіла інтерв’юерка.

В результаті пара розлучилася. За словами Есхакзай, це сталося без сварок і скандалів. Вони зрозуміли, що їхнє кохання вже згасає, тому немає сенсу продовжувати стосунки.

Раніше повідомлялося, що Раміна Есхакзай зізналася, що після п’яти років стосунків розійшлася зі своїм нареченим, адвокатом Євгеном Проніним. 

Раміна Есхакзай після розставання з нареченим піде до психолога

Джерело