Раміна Есхакзай розповіла про боротьбу з булімією

Фото: instagram.com/raminalalala Раміна Есхакзай бореться з булімією.

Зірка вирішила спробувати лікування антидепресантами, тому що попередні методи не дали результату.

Українська журналістка і блогерка Раміна Есхакзай зізналася, що вже близько року живе з булімією. Про це вона повідомила у своєму Telegram-каналі.

За її словами, вона хоче впоратися зі своїм харчовим розладом самостійно, без антидепресантів. Однак поки що це не вдається. Знаменитість додала, що за півроку не знущалася над своїм організмом лише п’ять днів:

«Скоро буде майже рік, як я хочу впоратися без антидепресантів та знову почати жити, а не три дні нормально, далі два їм все підряд та блюю, потім знову спочатку. Мій максимум за останні пів року, коли я не чинила насилля над своїм організмом, — це п’ять днів. Рівно п’ять днів я не мучила себе, споживаючи все підряд, щоб мій мозок відключився на час, поки я споживаю їжу», — зізналась вона.

За словами інтерв’юерки, вона вже тривалий час працює з психотерапевтом і дієтологом. Однак ефекту від занять Раміна не бачить. Вона каже, що не може змусити себе дотримуватися рекомендацій фахівців, тому подумує про прийом антидепресантів.

«Я регулярно працюю з психотерапевтом, коучем, нутриціологом. Але зараз ефект або низький, або його немає, бо я просто не можу виконувати рекомендації. Якщо я все-таки буду приймати антидепресанти, то це для того, щоб змінити нейронні зв’язки та патерни поведінки», — підсумувала Раміна Есхакзай.

Раніше повідомлялося, що Раміна Есхакзай продовжує розкривати подробиці своїх нових стосунків.

Принц Вільям розповів про стан здоров’я Кейт Міддлтон

Джерело