Раміна Есхакзай має намір всиновити хлопчика з Маріуполя

Фото: instagram.com/raminalalala Раміна Есхакзай пообіцяла стати опікуном для 18-річного депортованого хлопця

Зірка хоче всиновити хлопчика, якого незаконно вивезли з України та усиновила уповноважена при президенті РФ з прав дитини Марія Львова-Бєлова.

Українська інтерв’юерка та блогерка Раміна Есхакзай пообіцяла всиновити хлопчика, якого незаконно вивезли з України росіяни. Про це вона розповіла в новому інтервʼю на своєму YouTube-каналі.

Зокрема, зірка поговорила з Богданом Єрмохіним, якого росіяни незаконно вивезли до окупованого Донецька, коли йому було 16 років, а згодом відправили на територію РФ. Після майже двох років перебування там Богдана повернули до України за сприяння низки організацій, президента України та держави Катар.

Він розповів, що його депортували до Росії разом із трьома іншими хлопцями, одним із яких був Пилип Головня, якого усиновила уповноважена при президенті РФ з прав дитини Марія Львова-Бєлова.

«Нас було четверо хлопців, яких вивезли на територію «російського дна». Ми завжди показували, що нас не роз’єднати. Але нас розділили, повернули зараз трьох до України. Мій друг Пилип залишився там, його всиновила уповноважена при президенті Росії із прав дитини Марія Львова-Бєлова», — пригадав він.

Тим часом Раміна пообіцяла всиновити Пилипа, якого незаконно вивезли до РФ.

«Пилипе, ми на тебе чекаємо, якщо ти запишеш звернення до нашого омбудсмена, до Офісу президента, Україна на тебе чекає, Богдан купить тобі шаурму, а я тебе всиновлю. Все! Ми вирішили: буду твоїм опікуном, я не жартую. І ми з підписниками забезпечимо тобі гарне життя в Україні», — заявила знаменитість.

Раніше повідомлялося, що Інна Мірошниченко відверто поділилася своїми переживаннями та труднощами, з якими вона зіткнулася після удочеріння дівчинки.

Раміна Есхакзай розсекретила, чого боїться у стосунках з новим обранцем

Джерело