Психічний зрив. Зірка Бріджертонів звинуватила Netflix у байдужості

Фото: instagram.com/rubybarker Зірка заявила, що вона не отримала підтримки від жодної з продюсерських студій після того, як нібито пережила два психотичні зриви

За словами акторки, її психічне здоров’я почало погіршуватися під час зйомок першого сезону серіалу.

Акторка серіалу Бріджертон Рубі Баркер звинуватила Netflix і Shondaland у тому, що вони не підтримали її під час двох психологічних зривів, які сталися під час зйомок серіалу. Про це повідомляє Variety.

Зірка була постійною учасницею стрічки протягом першого сезону і повернулася як запрошена акторка у другому сезоні. Вона зіграла Марину Томпсон, яку через скандальну вагітність зробили соціальним ізгоєм у Лондоні епохи Регентства.

За її словами, перший психічний зрив стався у 2019 році після завершення зйомок у першому сезоні Бріджертона. Другий стався у 2022 році. Акторка каже, що не отримала жодної підтримки від Netflix.

«Жодна людина з Netflix, жодна людина зі Shondaland, відтоді, як я двічі зривалася під час зйомок цього шоу, навіть не зв’язалася зі мною і не написала мені електронного листа, щоб запитати, чи все зі мною гаразд, чи не потрібна мені якась допомога або підтримка», — сказала акторка.

Вона також розповіла, що ізоляція та складні обставини, в яких опинилася її героїня, негативно вплинули на її власний психічний стан.

«Для мене це було справді мученицьке місце, тому що моя героїня була дуже відчуженою, сама по собі в цих жахливих обставинах», — підсумувала Рубі Баркер.

Раніше повідомлялося, що стримінгова платформа Netflix опублікувала перший тизер-трейлер другого сезону серіалу Бріджертони.

У Брітні Спірс стався нервовий зрив на публіці

Джерело