Проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

31 жовтня 2022 року на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На засіданні розглянуті питання: 

1. Про хід виконання Закону України від 20 вересня 2011 року№ 3739-VI “Про протидію торгівлі людьми” у Старокостянтинвській  міській територіальній громаді протягом 2022 року.

2. Про алгоритм дій щодо реалізації Постанови КМУ від 22.08.2018 р. № 658 “Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі” у Старокостянтинвській міській територіальній громаді протягом 2022 року.

3. Про виконання наказів Міністерства Внутрішніх Справ України від 25.02.2019 №124 “Про затвердження Порядку взяття на профілактичний облік, проведення профілактичної роботи та зняття з профілактичного обліку кривдника уповноваженим підрозділом органу Національної поліції України” та від 13.03.2019 №369/180 “Про затвердження Порядку проведення оцінки ризиків вчинення домашнього насильства”.

За результатами роботи координаційної ради надані пропозиції та прийняті рішення щодо підвищення рівня інформованості населення громади з питань запобігання торгівлі людьми шляхом проведення нарад, семінарів, засідань «круглів столів» та висвітлення заходів у засобах масової інформації; забезпечення чіткої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, впровадження алгоритму реагування на випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі; забезпечення оперативного реагування на випадки жорстокого поводження щодо дітей у сім’ях, в яких батьки неналежним чином виконують свої обов’язки і діти є свідками вчинення домашнього насильства, тощо.

 

Джерело