Принц Вільям порушив королівське правило

Фото: instagram.com/dukeandduchessofcambridge Школяр попросив герцога розписатися на його гіпсі

Принц Вільям зізнався, що порушив головне королівське правило під час виконання офіційних обов’язків.

Принц Вільям порушив королівське правило, відвідавши пляж у Корнуоллі. Про це повідомило видання Mirror.

Під час візиту принц Уельський зізнався, що дуже хотів поплавати, але оскільки він виконував офіційні обов’язки, то був змушений відмовитися від цієї ідеї.

Однак він ощасливив одного маленького хлопчика, коли таємно розписався на його гіпсі. Дев’ятирічний шанувальник зупинив старшого сина короля Чарльза ІІІ і запитав, чи не підпише той гіпс на його зламаній руці. Вільям добродушно посміхнувся і погодився, але сказав хлопчикові, що він не повинен цього робити.

«Нікому не кажи. Я не повинен цього робити», — сказав він.

Вважається, що їхні підписи можуть бути скопійовані, а потім підроблені, тому принцеса Кейт Міддлтон і король Чарльз III відмовляють у цьому проханні шанувальників.

Минулого року на виставці квітів у Челсі Кейт сказала, що їй не дозволили написати своє ім’я на деяких малюнках, зроблених школярами. Чарльз III також відхилив подібні прохання, пояснивши: «Пробачте, мені не дозволяють цього робити».

Потім принц Вільям зустрівся з представниками місцевих організацій, які працюють над підвищенням безпеки в морі і на всій пляжній зоні напередодні літнього сезону.

Раніше повідомлялося, що принц Вільям розкрив улюблений жарт своєї доньки принцеси Шарлотти.

Стало відомо, як почувається онкохвора Кейт Міддлтон

Джерело