Президент назвав завдання для енергетики: Захист від ударів і підготовка до опалювального сезону

В енергетичній сфері України необхідно поєднати два процеси – захист енергетики від ударів та підготовку до наступного опалювального сезону.

Як передає Укрінформ, про це у вечірньому відеозверненні повідомив Володимир Зеленський, розповідаючи про підсумки засідання Ставки.

«Пройшлися сьогодні й питаннями захисту нашої енергетики – конкретних обʼєктів від конкретних загроз. Зараз треба поєднати два процеси: захист енергетики від ударів у цей час та забезпечення наших людей електрикою, а також уже час починати підготовку й до наступного опалювального сезону. Завдання очевидне: маємо зробити максимум для захисту життя, і кожен аспект цієї роботи – від ППО та РЕБ на об’єктах до необхідних будівництв і постачання – усе це персональна відповідальність кожного, хто залучений до роботи. Від уряду та Повітряних сил до енергокомпаній та місцевих служб», — наголосив Зеленський.

Він подякував кожному, хто ставиться до своєї роботи справді сумлінно.

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтервʼю Foreign Policy заявив, що російські обстріли пошкодили половину енергетичної системи України.

Фото: ОП

Джерело