Польські правоохоронці не виявили слідів падіння ракети — пошуки завершені — Події

Польські правоохоронці не виявили слідів падіння ракети - пошуки завершені - Події

Фото: rmf24.pl

Польська поліція завершила пошуки слідів ракети біля Вожучіна Томашевського повіту. Правоохоронці не виявили жодного повітряного об’єкта, який би впав у цьому районі. Про це розповіла представник поліції у Томашові-Любельському Малгожата Павловська у коментарі кореспонденту Укрінформу.

— Ми не підтверджуємо інформаційних повідомлень про нібито падіння ракети в районі населеного пункту Вожучин. Тож ми завершуємо свою роботу з пошуку об’єкта, — сказала Павловська.

За її словами, поліція спільно з військовою жандармерією вела пошуки у трьох повітах: Замойському, Томашевському та Грубешівському. Проте пошуки та опитування місцевого населення не принесли жодних результатів – люди нічого не чули та не бачили, наголосила Павловська.

Раніше телеканал Republika з посиланням на джерела поінформував, що ракета, що зайшла в повітряному просторі Польщі з боку України, нібито впала в населеному пункті Вожучин Томашевського повіту. Як розповів пізніше оперативний командувач Війська Польського генерал Мацей Кліщ, російська ракета в п’ятницю вранці порушила повітряний простір Польщі, проте все вказує на те, що вона не впала, а покинула межі країни у напрямку України. Вона пробула у повітряному просторі Польщі близько трьох хвилин і залетіла майже на 40 км у глиб країни.

Інцидент стався на тлі масованого ракетного удару РФ по Україні. У ніч проти 29 грудня Росія атакувала дронами та ракетами Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя та інші міста. Загалом Росія випустила по Україні 158 ракет і дронів. З них 114 було знищено українськими військовими. Потрапляння фіксували у Києві та інших містах. За оновленими даними МВС, в Україні внаслідок російських ракетних та дронових ударів по різних містах кількість загиблих становила тридцять осіб. Співробітники ДСНС змогли врятувати понад п’ятдесят громадян. Щонайменше 160 людей отримали поранення.

Джерело