Поліція заблокувала ще один канал переправлення військовозобов'язаних через кордон

Фігурантам повідомлено про підозру.

 

Оперативники міграційної поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, спільно з прикордонниками, заблокували функціонування каналу з переправлення чоловіків, які підлягають мобілізації, через «зелений» кордон України.

Поліцейські встановили, що організував незаконну схему 41-річний мешканець села Вишка. До своєї діяльності зловмисник залучив 50-річного жителя села Завосино та 28-річного жителя селища Великий Березний Ужгородського району. Зловмисники підшукували військовозобов?язаних «клієнтів» та за 3 тисячі доларів США пропонували їм безперешкодний перетин кордону поза офіційними пунктами пропуску.

У ході контролю за вчиненням злочину, правоохоронці зафіксували два такі факти незаконного переміщення чоловіків призовного віку до країн ЄС.

20 грудня, в межах кримінального провадження, за місцями проживання фігурантів поліцейські провели санкціоновані судом обшуки. В їх результаті вилучили у зловмисників чорнові записи, радіостанцію, 8 мобільних телефонів та гроші, здобуті незаконним шляхом.

Усім трьом, за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури, слідчі повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, тобто незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинені організованою групою або вчинені з корисливих мотивів.

За скоєне зловмисникам загрожує до дев?яти років ув?язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. Слідство триває.

 

Джерело